Roboty ziemne

Roboty ziemne

Roboty ziemne wykonujemy minikoparką na terenie Warszawy i okolic w takich miastach jak np.  Piaseczno. Specjalizujemy się w tylko jednej rzeczy – robotach ziemnych minikoparką i tylko na tym się skupiamy. Skupiamy się przede wszystkim na dokładnym wykonywaniu zleconej usługi. Posiadamy nową i zadbaną minikoparkę oraz profesjonalnego i doświadczonego operatora. Jesteśmy w stanie dojechać w trudno dostępne miejsca. Pracujemy szybko i sprawnie.

Jakie roboty ziemne wykonujemy?
Naszą minikoparką jesteśmy w stanie zrobić wykopy pod fundamenty domu i ogrodzenia, wykopy pod wszelkiego rodzaju przyłącza i sieci telekomunikacyjne i energetyczne. Roboty ziemne wykonamy także pod szamba, oczka wodne czy przydomową oczyszczalnie ścieków

Jaką minikoparkę posiadamy?
Nasza minikoparka marki JCB posiada ogromne możliwości. Na wyposażeniu posiada łyżki o szerokości 25cm, 35cm i 45cm oraz skarpówkę o szerokości 1m. Dzięki temu możemy wykonać roboty ziemne bardzo blisko budynków np. wykopy melioracyjne. Dodatkowo koparka jest bardzo wąski i dużo lżejsza od normalnej koparki co umożliwia wjazd do budynków czy przejazd nią w wąskich miejscach. Szerokość minikoparki wynosi zaledwie 1m.